Kategória: Emlékplakettek

2009

1. /A Ringató Balaton Néptánccsoport tagjai 2./ A Borostyán népdalkör tagjai 3..Zsapka Jánosné, népi iparművész, 4.Blaha János, vállalkozó, pártoló tag 5.Gyenes Ákos a Ramada Szállóda igazgatója

2010

1.Bóday József 2.Weisz Mihályné Teca 3.Kovács István 4.Jákói Sándor 5.Varga József magyar nóta énekes Pétfürdőről 6.Molnárné Perus Zsuzsanna az Almádiért Közalapítvány elnöke 7.Szabóné Kormosói Nelli az Almádiért Közalapítvány gazd.vezetője 8. Keszey János polgármester úr 9. Jakab János

2011

1.Dimitriszné Zsuzsa asszony, a Görög étterem tulajdonosa: 2.Kovácsné Fodor Veronika, a két tannyelvű gimnázium igazgatója: 3.Boros Gyula a klub tiszteletbeli elnöke 4.Zsapka Andrea tanárnő 5.Gönczi György a Vízi Múzeum tulajdonosa 6.Herczeg Sándorné

2012

1. Bóday Józsefné a klub szakácsa 2. Göndics Jenőné 3. Kalocsa Gyuláné 4. Rácz Józsefné 5. Schenek Lajosné 6. Weinhardt Ambrusné 7. Lencse Sándorné a férfi nap kitalálója, rendezője

2013

1. Veszeli Lajos festőművész 2. Tóth Gábor 3. Fürtös László 4. Mayer Miklós 5. Mayerné Pap Zsuzsa 6. Vizeli Istvánné 7. Tászler László buszsofőr 8. Csetényi Kristóf informatikus 9. Dr.Hoffmann Gyöngyi jegyzőasszony 10. Lencse Sándor

2014

1. Boros Magdolna 2. Toldi Géza 3. Toldi Gézáné 4. Gönczi Györgyné 5. Dr. Kulcsár Enikő háziorvos 6. Mester Ferenc Műv. Ház gondnoka 7. Horvát Lászlóné Műv.Ház alkalmazottja

2015

1.Somogyi Gáborné 2.Bursch Árpádné 3.Bödey Ferenc 4.Fürgéné Illés Gabriella 5.Simon Lajosné 6.Kalocsa Gyula 7.Herczeg Sándor 8.Tóth István zenész 9.Polgár Erika vállalkozó 10.Márkus Ferenc vállalkozó 11.Dér András képviselő

2016

1.Csomai Géza 2.Czuczor Sándor 3.Jánossy Gábor 4.Nagy Boldizsárné 5.Bujtás József 6.Németh Antal Vince 7.Gottschall Henrik 8.Gottschall Henrikné 9.Velegi Vilmos 10.Perényi Mária 11.Schenek Lajos 12.Andrássy Józsefné 13.Dudicsné Tóth Éva 14.Toperczer Emilia 15.Navratyil Jánosné 16.Budai Árpád

2017

1.Hulényi Marica 2.Csalló Róbert 3.Hulényi Miklós 4.Zsapka János 5.Göndics Jenő 6.Kovács Krisztián 7.Bati János igazgató úr 8.Pató Bálint tiszteletbeli unokánk 9.Hanekám Lászlóné 10.Kerekes Lászlóné 11.Csalló Jenő vállalkozó 12.Tóth Zoltán nyomdász, művész úr

2018

1. Földesi Gizella 2. Szilágyi Ferencné 3. Ferenczy Katalin 4. Tóth Istvánné 5. Rigó Gyuláné 6. Dr. Várhelyi Péter 7. Joós Adél
lightbox